Informace pro závodníky

Datum konání: sobota 23. 8. 2014  - neděle 24. 8. 2014

Místo konání: Kladno, Městský stadion Sletiště, ul. Sportovců (GPS přibližně: 50°8'7.725"N, 14°5'13.669"E)

Prezentace k závodu: sobota 23.8.2014 9:30 – 10:45hod. Při prezentaci je ještě možné se přihlásit k závodu, nejpozději však do 10:00hod. Startovné placené na místě činí 600,-Kč/osoba bez rozdílu kategorie.

 

Oficiální zahájení a rozprava k závodu: sobota 11:11hod. (jedenáct hodin a jedenáct minuttongue-out)

Start: sobota 12:00hod.

Konec závodu: neděle 12:00hod. Tým/závodník může závod ukončit dříve, pro týmy/závodníky, kteří budou ve 12:00h. na okruhu, závod končí až projetím cíle. Pro započtení tohoto posledního okruhu je nutné projet cílem nejpozději ve 12:05h, kdy bude zastaveno počítání dokončených okruhů. Okruhy započaté v neděli po 12:00hod nebudou započteny do hodnocení.

Ubytování: ve vlastních stanech/karavanech v prostoru SAMBAR Lanového parku a Městského stadionu Sletiště. Sociální zařízení je v areálu Městského stadionu Sletiště.  Jiné ubytování pořadatel nezajišťuje. Provoz ubytování je zajištěn od pátku 18:00h do neděle 15:00h. Kontaktní osoba pro ubytování: Jan Motejzík, tel.: 724 282 347. V pátek je možno se ubytovat v době od 18 do 20 hodin. Ubytování závodníků je v ceně startovného, pro členy doprovodu starší 15 let je cena ubytování 50,- Kč/noc. Poplatek za ubytování bude vybírán při prezentaci.

Parkování vozidel: Ubytovaní mohou parkovat v areálu stadionu výhradně za tribunou (omezená kapacita parkoviště), dále je k dispozici velké parkoviště u stadionu (cca 100 metrů od prostoru startu a cíle závodu). Při parkování dbejte, prosím, pokynů pořadatelů. Parkování vozidel mimo vyhrazená parkoviště není dovoleno!

Občerstvení: Pro závodníky bude po celou dobu k dispozici voda a čaj, výdej dalšího občerstvení v rámci startovného (jogurty, slané a sladké pečivo od Kompeku, ovoce…) bude upřesněn při předzávodní rozpravě. K dispozici bude stánek s teplým občerstvením a čepovanými nápoji.

Zdravotní dozor: v místě závodu bude po celou dobu závodu přítomen kvalifikovaný zdravotník

Výsledkový servis: Průběžné výsledky a další informace k závodu budou zveřejňovány na displeji v prostoru cíle, dále rovněž na nástěnce. Vyhlášení výsledků proběhne v neděli cca ve 13 hodin.

Časomíra: Čipová technologie, zajišťuje Sportovniservis.cz. Každý závodník bude mít svůj čip umístěný na kotníku. Čipy není možné v průběhu závodu měnit. Kromě čipu je každý závodník povinen vozit po celou dobu závodu startovní číslo, které mu bude přiděleno při prezentaci. Dvojice, čtveřice a šestičlenné týmy mají ještě jeden čip, který si při střídání závodníků na trati předávají. Tento „štafetový čip“ je optimální vozit v ruce. 
Ostatní závodníci, kteří právě nezávodí, NESMÍ vstupovat do snímaného prostoru v cíli. (prostor vyznačený a určený k snímání čipů) Střídání závodníků ve štafetách bude probíhat na rovince podél dětského hřiště.

Kategorie závodu:

  • Single – jeden závodník
  • Double – dva závodníci
  • Ambice – tři nebo čtyři závodníci
  • Pohoda – pět až šest závodníků.

Všechny kategorie jedou bez rozdílu věku a pohlaví.

Ochranné pomůcky: všichni závodníci musí mít ochrannou přilbu, která nesmí být nikterak poškozena. Závodníci mladší 12-ti let musí mít chrániče rukou, nohou a zápěstí.

Technická podpora: servis bruslí při závodě pro všechny závodníky zajišťuje Tempish.cz – stánek v prostoru centra závodu.

Upozornění č. 1: v noci se na závodní trati hojně pohybují slimáci a jiní plži, kteří putují za potravou. Střet bruslaře se slimákem v zatáčce obvykle končí nepříjemně pro oba zúčastněné, dávejte proto v noci pozorcool

Upozornění č. 2: v malé části závodního okruhu (pravoúhlá zatáčka za průjezdem cíle) byl minulý týden položen nový asfalt. Tato část má trochu jiné vlastnosti než zbytek okruhu – lépe to jede, ale může to víc klouzat při odrazu. Doporučujeme důkladně vyzkoušet.

Pravidla závodu: platné znění je na http://zavody.inline-draha.cz, výklad pravidel vč. případných aktualizací tohoto znění proběhne při rozpravě k závodu.

Funkcionáři závodu:

  • Michaela Štáfková – ředitelka závodu, tel.: 606770175
  • Jan Motejzík – hlavní koordinátor, klíče od všech dveří a závorJ , fotodokumentace, tel.: 724282347
  • Petr Soukup – prezentace, výsledky, tel.: 777618333

Přejeme Vám všem hodně štěstí při závodě a nám i Vám hezké počasí.

1. závod 2014 

Naši partneři

Kalendář

7. 6. 2015
In-Line 2015 - Sletiště

25. 7. 2015
O pohár NC Oaza - OC OAZA

Scroll to top