24 hodinový maraton 23.-24. srpna 2014 Maraton je vyhlašován ve čtyřech kategoriích bez omezení věku, pohlaví a typu bruslí.

Kategorie (počet závodníků) – single (1), double (2), ambice (3-4) a pohoda (5-6). Počet štafet v kategoriích double, ambice a pohoda je omezen dohromady na 25. V kategorii single je počet jednotlivců omezen na 10. Tato omezení jsou z důvodu bezpečnosti účastníků na dráze, pořadatel však může po uzávěrce přihlášek přesunout případné nevyčerpané startovní pozice z jedné kategorie do druhé.

Přihlásit na maraton se můžete zde. Přihláška se stává platnou až po zaplacení startovného, které činí 500,- Kč za každého závodníka v katgoriích Single a Double a 400 Kč za každého závodníka v kategoriích Ambice a Pohoda. Startovné uhraďte nejpozději do 15. srpna 2014 na číslo účtu 2800462683/2010. Jako variabilní symbol platby uvádějte váš kontaktní telefon, do zprávy pro příjemce uveďte "Inline maraton - NÁZEV VAŠEHO TÝMU". Přihlášky, které nebudou k tomuto datu uhrazeny, budou stornovány a týmu bude účtováno vyšší startovné. Přihlásit za uvedených podmínek se můžete online do 15. srpna. U platby je rozhodující datum připsání částky na účet, nikoli datum podání příkazu! Doporučujeme proto příkaz v bance podat nejpozději 13. srpna. V případě volných míst po uzávěrce přihlášek činí startovné 600 Kč za osobu bez rozdílu kategorie.

Storno podmínky: Zrušení přihlášky a vrácení startovného je možné pouze ve výjimečných případech (=zranění, nemoc), a to výhradně u závodníků přihlášených do kategorie jednotlivců, nejpozději do pátku 15. srpna 2014 do 12:00 hodin. Pozdější odhlášky již jen bez nároku na vrácení starovného. Přihlášku týmu stornovat NELZE, za případného chybějícího člena si tým musí sehnat náhradu nebo může startovat v nižším počtu. Přihlášené týmy včetně aktualizace plateb budou průběžně zveřejňovány zde na webu v seznamu přihlášených.

V ceně startovného je malé občerstvení pro závodníky (teplá a studená voda, čaj, piškoty, hrozinky, sůl, pečivo, banány, pomeranče, müsli), půjčení čipu na měření času a ubytování ve vlastním stanu, karavanu či obytném voze v místě konání závodu. Měření času bude prováděno elektronickou časomírou pomocí čipu upevněného na noze. Během závodu bude v provozu SAMBAR lanový park Kladno pro možnost odreagování.

Bližší informace na tel.: 724 282 347 – Jan Motejzík, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Podrobnější pravidla závodu budou zveřejněna se spuštěním přihlášek.

Fotogalerie z maratonu 2012

Fotky z maratonu 2013 - 1. část

Fotky z maratonu 2013 - 2. část

1. závod 2014 

Naši partneři

Kalendář

7. 6. 2015
In-Line 2015 - Sletiště

25. 7. 2015
O pohár NC Oaza - OC OAZA

Scroll to top